GEBZE WEB TASARIM

Firmanızın dijital materyallerinin tümü olan logo, broşür, herhangi bir basılı ve kurumsal imajını en iyi yansıtan bir web sitesi oluşturur. Kurumsal kimlik, onu rekabetçi bir pazarda tanıtmak için işletmenin felsefesini, değerlerini ve hedeflerini ifade etmelidir. Potansiyel müşterinize işletmenizin ilk imajını öneriyor ve oluşturuyoruz. Görünümü tasarlıyor ve ardından kurumsal web tasarım ile sitenizi işletmenizin tarzına ve ihtiyaçlarınıza göre seçilen renkler, yazı tipi ve özellikler oluşturuyoruz. Web sitenizin grafik kalitesini yüksek tutarken, web sitenizin arama motorlarındaki konumunu ayrıca iyileştiriyoruz. İnternetin şirketinizi tanıtmak için doğru araç olduğunu düşünüyorsanız, arama motorlarında bulunacak şekilde optimize edilmiş kaliteli bir web sitesi tasarlıyoruz.

Gebze web tasarım, yalnızca işletme bilgilerinizi barındıracak bir site oluşturmaktan daha fazlasıdır. Özünde, eksiksiz ve net dijital imajınızı oluştururken aynı zamanda profesyonel kimliğinizin tüm benzersiz özelliklerini vurgulayıp ziyaretçiye ileten bir araçtır. Bunu başarmak için estetik, işlevsellik ve özgün yaratım kullanıyoruz. Bu sonucun başarısının reçetesi bu ve hem istatistikler hem de projelerimizi tanıyan ve ödüllendiren kurumlar bu konuda hemfikirdir.

Yeni bir web sitesi tasarlarken ve üzerinde çalışırken, öncelikle müşteri ile birlikte her detayı araştırmamız gerekiyor. İletişim eksiklikleri, anlatılacak hizmet veya ürünlerin kesin bir vizyonu gibi şirketin üretim süreçlerinin neler olduğu gibi onların hedef kitlesi. Yalnızca yapıcı özetler ve müşterinin pazarının analizi yoluyla, web projesi ziyaretçisinin gerçek ihtiyaçlarına yanıt vererek hedefe ulaşabilecektir. Sektörünüz ne olursa olsun, şirketinizi üstün ve etkili bir şekilde anlatabilecek profesyonel web sitesi ile internette yer almak önemlidir. Bunu yapmak için web’i, arama motorlarının SERP’lerini, her web pazarlama stratejisini ve site tasarımının her aşamasında sizi nasıl takip edeceğini bilen uzmanlara güvenmek gerekir.

Web sitesi planlaması sitesinin son tasarımını tamamladıktan ve seçtikten sonra, geliştiriciler ekibi web sitesinin geliştirilmesi ve yapılandırılmasına devam eder. En son web tasarım şablonları HTML5 – CSS3 ile tüm sayfalar için kod geliştiriyoruz, böylece web sayfası tüm tarayıcılarla uyumlu, verileriniz için güvenlik sağlayan hızlı bir web sayfası ve SEO dostudur. Aynı zamanda, her sayfanın içeriğini samimi bir ortamda özel bilgi gerektirmeyen, değiştirebileceğiniz web sitesi yönetimini oluşturuyoruz. Programlama süreci tamamlandığında, her şeyin düzgün çalıştığından emin olmak için tüm web sitesini kontrol etmek için sizinle birlikte ilerleyeceğiz. Aynı zamanda yönetim ortamında personelinizle olduğu kadar eğitimlerinizle de yolumuza devam ediyoruz. Muhtemelen, bu aşamada bazı son dokunuşlara ihtiyaç var ve web sitesini başlatmaya hazırız.

Call Now ButtonHemen Arayın